‹ Wstecz
O Firmie

Szanowni Państwo!

Firma Mixvill Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Właścicielami spółki są osoby prywatne. Profil firmy to export i import materiałów elektroinstalacyjnych oraz ich sprzedaż hurtowa i detaliczna. Druga działalność firmy to redagowanie i wydawanie gazety ElektroMix (www.elektro-mix.hu), która jest związana z branżą elektrotechniczną. Czasopismo to ukazuje się co 6 tygodni w nakładzie 10.000 egzemplarzy.

Na terenie Węgier firma ma oddziały w miastach: Budapest (5 oddziały), Vác, Érd, Tatabánya, Kecskemét, Békéscsaba, Szolnok, Szeged, Pécs, Nyíregyháza, Nagykanizsa, Miskolc, Székesfehérvár, Kaposvar, Győr, Eger, Siófok. Centrala i główny magazyn mieści się w Debrecenie.

Przy zamówieniach powyżej netto 100.000 Ft bezpłatnie dostarczamy towar naszym Klientom na terenie Węgier. Kształtując asortyment i politykę cenową zwracamy szczególną uwagę na zachowanie odpowiedniej proporcji między ceną a jakością. Serdecznie zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w naszej firmie.